Mąstymo mokykla vaikams

„Mąstymo mokykla“ vaikams

Mūsų lopšelis-dadrželis kartu su partneriais įgyvendina ES lėšomis finansuojamą projektą. Projekto tikslas – sustiprinti ugdytinių kritinio, kūrybinio bei aukštesnio lygio mąstymo gebėjimų ugdymą projekto  metu besitobulinančiuose darželiuose įdiegiant visą įstaigą apimančią „Mąstymo mokyklos” vaikų ugdymo metodiką.

Penki projekto darželiai turėjo aiškią veikimo kryptį paremtą „Mąstymo mokyklos“ principais, pagerės vaikų kritinio, aukštesnio, kūrybiško mąstymo gebėjimai, vaikai išmoks reflektuoti savo mokymąsi ir susikurti savo žinojimą patys; atnaujintos ir pagal „Mąstymo mokyklos” metodiką suderintos visų ugdymo darželių programos, vaikų pažangos ir pasiekimų vertinimo kriterijų sąrašas taps realiu praktiniu įrankiu pedagogams ugdant vaikus pagal „Mąstymo mokyklos metodą“; bus sustiprinti pedagogų gebėjimai ir sąmoningumas taikant inovaciją; išmoks reflektuoti ugdomąsias veiklas, kurias organizuoja vaikams, planuotis pagal realius kriterijus, taip pat keisti veiklą pagal ugdymo tikslą; bus įdiegta dalijimosi gerąją praktika ir mokymosi vienas iš kito kultūra; darželiai įgis nuolatinio mokymosi ir tobulėjimo gebėjimą.

Projekto partneriai: Trakų lopšelis-darželis „Obelėlė“, Vilniaus lopšelis-darželis „Gudrutis“, Vilniaus lopšelis-darželis „Giliukas“, Trakų r. Rūdiškių vaikų lopšelis-darželis „Pasaka”, Vilniaus lopšelis-darželis „Žemyna“.